Aktuality

 • Darujte dve alebo tri percentá daní SSV
  07.02.2018

  Darujte dve alebo tri percentá daní SSV

  Aj tento rok môžete podporiť kultúrne a duchovné aktivity najväčšieho združenia katolíkov na Slovensku darovaním dvoch alebo troch percent svojich daní. Ďakujeme za vašu priazeň. 
 • Hľadáme predavačku do Nitry
  29.01.2018

  Hľadáme predavačku do Nitry

  Spolok svätého Vojtecha vyhlasuje výberové konanie na miesto predavačky v predajni s knihami a devocionáliami v Nitre na zastupovanie počas dlhodobej PN. 
 • Pozývame vás do vynovenej predajne v Nitre
  29.01.2018

  Pozývame vás do vynovenej predajne v Nitre

  Milí zákazníci Spolku svätého Vojtecha, srdečne vás pozývame do zrekonštruovanej predajne v Nitre Na vŕšku, ktorá bude opäť otvorená od 1. februára 2018. Otvorená bude od pondelka do piatka od 9.00 do 17.00. Tešíme sa na vašu návštevu. V meste pod Zoborom môžete navštíviť aj predajňu SSV Nitra Centro. Predajňa Nitra Hrad bude až do odvolania zatvorená. 

 • Oldřich Selucký na návšteve v slovenských školách
  05.10.2017

  Oldřich Selucký na návšteve v slovenských školách

  Český spisovateľ Oldřich Selucký, autor knihy Vzbura v Assisi, zavítal v dňoch 3. - 5. októbra 2017 štyri slovenské školy , kde sa na besedách stretol so žiakmi druhého stupňa, ktorým pútavo porozprával o mladosti svätého Františka. 
 • Zomrel biskup Štefan Vrablec
  01.09.2017

  Zomrel biskup Štefan Vrablec

  V prvý septembrový deň roku 2017 si Pán vo veku 92 rokov povolal do večnosti titulárneho tasbaltského a emeritného bratislavsko-trnavského pomocného biskupa Mons. Štefana Vrableca, ktorý bol v rokoch 1999 až 2004 predsedom Spolku svätého Vojtecha. 

   

 • Slovo riaditeľa SSV
  08.01.2015

  Slovo riaditeľa SSV

  Milí členovia a priaznivci Spolku svätého Vojtecha, na prahu Vianoc spúšťame novú webovú stránku SSV, cez ktorú chceme byť bližšie k Vám, našim členom, čitateľom, sympatizantom, skrátka ku všetkým, ktorým sú blízke hodnoty SSV. Veríme, že postupne na nej nájdete všetky informácie, o ktoré budete mať záujem. 

 • Jarné Novinky zo Spolku
  30.03.2016

  Jarné Novinky zo Spolku

  Najnovší knižný katalóg Novinky zo Spolku prináša čerstvé knižné prírastky z vydavateľskej dielne najväčšieho katolíckeho vydavateľstva. Okrem knižných noviniek v nich nájdete informácie o nových predajniach, obchodných akciách a zaujímavých podujatiach. Katalóg tiež predstavuje veľkonočné pohľadnice či omšové víno dostupné v obchodnej sieti SSV. 
 • Výbor SSV sa stretol na zimnom zasadnutí
  18.02.2016

  Výbor SSV sa stretol na zimnom zasadnutí

  V Trnave sa pod vedením predsedu SSV Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, zišiel 16. februára na štvrtom zasadnutí Výbor Spolku svätého Vojtecha. Svätú omšu celebroval trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch spolu s desiatimi kňazmi. Príležitostnú homíliu na tému modlitba v živote predniesol Ľubomír Štefaňák, zástupca Výboru SSV za Spišskú  diecézu. 

 • Novinky zo Spolku v Rádiu Lumen
  12.02.2016

  Novinky zo Spolku v Rádiu Lumen

  Februárové Novinky zo Spolku svätého Vojtecha odvysielalo Rádio Lumen 11. februára. Hosťami redaktora Jána Heribana bola vedúca členského odddelenia Jana Krupová a referentka marketingu Zuzana Hallová. 
 • Pridajte sa k nám na Facebooku
  30.03.2016

  Pridajte sa k nám na Facebooku

  Spolok svätého Vojtecha zriadil na začiatku Pôstneho obdobia svoj profil na najväčšej sociálnej sieti Facebook. „Prostredníctvom sociálnej siete prinášame zaujímavosti pre členov Spolku svätého Vojtecha, informácie o novinkách nášho vydavateľstva, aktuality a pravidelné informácie o našich podujatiach,“ hovorí riaditeľ Spolku svätého Vojtecha Ivan Šulík. 

 • Podporujeme Národný týždeň manželstva
  30.03.2016

  Podporujeme Národný týždeň manželstva

  Na prebiehajúci Národný týždeň manželstva pripravil Spolok svätého Vojtecha špeciálnu zľavu 20 percent na tri zaujímavé tituly. Kniha Listy prináša korešpondenciu svätej Gianny Berettovej a jej manžela Pietra Molla. Je povzbudivým svedectvom nielen o ich hlbokej vzájomnej láske, zakotvenej v Ježišovi, ale potvrdzuje tiež, že svätými sa môžu stať aj celkom obyčajní ľudia.

   

 • Veľkonočná akcia na Evanjeliár a Kancionál
  22.03.2016

  Veľkonočná akcia na Evanjeliár a Kancionál

  Vo Veľkom týždni od 21. do 26. marca 2016 využite výhodnú cenu na Evanjeliár 30 eur a Kancionál 35 eur v obchodnej sieti SSV. Okrem toho naďalej do konca marca trvá akcia na omšové víno. Za šesť fliaš akéhokoľvek omšového vína dostanete kartón hostií zadarmo. Akcie platia do vypredania zásob, zľavy nemožno kumulovať.