TV Lux o Pútniku svätovojtešskom

Televízia Lux odvysielala 17. novembra 2016 reláciu Kulmenie, ktorá bola venovaná histórii i súčasnosti Pútnika svätovojtešského, vychádzajúcom od roku 1871. Zaujímavosti z jeho dlhoročnej histórie predstavil riaditeľ SSV Ivan Šulík. 

SSV v reláciii TV Lux Doma je doma

Hosťami relácie TV Lux Doma je doma, ktorú moderoval Pavol Danko, boli v predvečer 146. výročia založenia Spolku svätého Vojtecha 13. septembra 2016 zástupcovia najväčšieho a najstaršieho združenia katolíkov na Slovensku. 

SSV v relácii RTVS Orientácie

V nedeľu 25. októbra 2015 odvysielala RTVS na Dvojke v relácii Orientácie príspevok o Spolku svätého Vojtecha. Priblížila v ňom najstaršie a najväčšie združenie katolíkov na Slovensku, ktoré v septembri oslávilo 145 rokov od svojho založenia. 

V Rádiu Lumen o 145. výročí založenia SSV

Relácia Vitaj doma, rodina!, ktorú pravidelne vysiela Rádio Lumen, bola 14. septembra, v deň 145. výročia založenia Spolku svätého Vojtecha, venovaná poslaniu a úlohe najstaršieho a najväčšieho združenia katolíkov na Slovensku. Hosťami moderátora Ondreja Rosíka boli manažérka SSV Martina Grochálová, šéfredaktorka vydavateľstva SSV Alžbeta Šuplatová a vedúci knižnice SSV Jozef Škoda.

145 rokov Spolku svätého Vojtecha na Rádiu Slovensko

Hosťom relácie Nedeľný hosť pyramídy bol 7. septembra 2015 riaditeľ Spolku svätého Vojtecha Ivan Šulík. Témou relácie, ktorú moderoval Štefan Chrappa bolo 145 výročie Spolku svätého Vojtecha.